Kalite Politikamiz

Kalite Politikamiz

Politikamız

Personelinin üstün gayretleri ile en iyi kalite şartlarıda, müşteri beklenti ve memnuniyetini karşılayacak uygun mamulleri üretmektir. Biz yaptığımız imalatlar ve gerçekleşirdiğimiz taahhütler ile sizin yaşmınızdaki havalandırma konforuna katkıda bulunuyoruz.

Burada önemli olan müşteri ihtiyacına yönelik olarak yapılan imalat ve veya montajın maksimum düzeyde fayda sağlayacak şekilde uygun olarak yapılmasıdır.ama kriterleri genelde bütçeyi hazırlayarak yöneten müşterilerimiz belirler.oyle bi sanayi ve imalat branşından bahsediyoruz ki  , aynı işi yapan iki ürün arasında üç katına kadar fark olabiliyor. İnox endüstriyel mutfak ürünleri tam olarak bu tarifte yer almıyor fakat havalandırma davlumbaz ve özel imalatlar ürün ve hizmetlerimiz hakkında tamda gerçek bir açıklama yapmış oluyoruz.urun elde ettiğimiz bize göre bazen yarı hammadde bazen de hammadde olan saclarimizin avantaj ve dezavantajları ni müşterimize anlattıktan sonra seçilen ürüne göre imalat montaj yapılır.bu seçim de tercih edilen ürünler bizim kalite sınırlarımızın dışında asla olamaz , ticari kaygılar bizim kalite ve prensiplerimizin önüne geçemez bu nedenle Zincir halkası gibi diğer müşteriye referansla ulaşan bir yapıya kavustuk. İmalat ve montaj kalitesinden taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz.bu anlayış müşterilerimizin aklındakini en kaliteli malzemeyle imalat ve vaya montaj dahil teslimle aradaki ilişkileri dahada güçlendiriyor.

 

Değerlerimiz

Müşteri beklentilerini karşılayacak kalitede, standartlara uygun ve garantimiz altında hizmet gerçekleştiriyoruz. Fabrikada ürünlerimiz belirli kalite standartlarında üretilmekte olup; bütün ürünler, girdi, üretim ve üretim sonrası aşamalarda titizlikle kontrol edilmektedir.

Tüm Havalandırma Sistemleri İhtiyaçlarınız İçin Uygun Fiyat Ve Müşteri Memnuniyeti Garantisi!

HEMEN ARAYIN 0549 549 76 09


")