Neler Yapıyoruz?

Neler Yapıyoruz?

Hakkımızda

Sektör Ankarada tam anlamıyla faal durumda fakat , genellikle imalat olarak yayılmış durumda  , yani imalat anlamında sipariş portföyü özellikle , mevcut mekana ve şartlara uydurulan ürünlerdir.Bir işyerine uyan bir ürün örneğin havalandırma sistemi kanalı borusu diğer işyerinde uygun olmaz . Havalandırma Sistemlerinde de aynı çeşitlilik söz konusudur.fakat endüstriyel mutfak davlumbaz vb ürünleri sağlıklı ve uzun ömürlü olması açısından kesinlikle paslanmaz ve asite dayanıklı krom ürünlerden olmalıdır. Buraya kadar yapılan açıklamalar bizlere verilecek siparişlerde de , müşteri ile ortak dili konuşan bu anlayışa sahip olmak için temel hazırlamaktır. Bizim ilk işimiz bizden ne istenildigini anlamak ve uygulamaktır. Bu anlayışla birlikte sac la üretilebilecek her türlü sac ve sac ürünlerini itinayla üretip,  teslim etmektir.

 

Gürol İklimlendirme Sistemleri kaliteli, uygun, düşük maliyetli havalandırma sistemleri kurmakla birlikte, kurmuş olduğu sistemlerin arıza, bakım ve onarımlarında da süratli bir şekilde hizmet vermektedir.

Gürol Havalandırma Kuruluş amacı havalandırma sektöründe temiz ortam havalandırması tesisatları konusunda imalat, montaj servis, taahhüt ve projelendirme hizmetleri yapmaktatır. Kuruluşundan itibaren ürün yelpazesini sürekli genişleten firmamız değişik müşteri gruplarına alternatif çözümler sunabilmektedir.

Gürol Havalandırma olarak genç, dinamik ve uzman kadromuzla ve yeni atılımlarla sektördeki yerimizi uzun yıllar devam ettirmek ve geliştirmek kararlığı içindeyiz.

 

Tüm Havalandırma Sistemleri İhtiyaçlarınız İçin Uygun Fiyat Ve Müşteri Memnuniyeti Garantisi!

HEMEN ARAYIN 0549 549 76 09


")