Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Sektör Ankarada tam anlamıyla faal durumda fakat , genellikle imalat olarak yayılmış durumda  , yani imalat anlamında sipariş portföyü özellikle , mevcut mekana ve şartlara uydurulan ürünlerdir.Bir işyerine uyan bir ürün örneğin havalandırma sistemi kanalı borusu diğer işyerinde uygun olmaz . Havalandırma Sistemlerinde de aynı çeşitlilik söz konusudur.fakat endüstriyel mutfak davlumbaz vb ürünleri sağlıklı ve uzun ömürlü olması açısından kesinlikle paslanmaz ve asite dayanıklı krom ürünlerden olmalıdır. Buraya kadar yapılan açıklamalar bizlere verilecek siparişlerde de , müşteri ile ortak dili konuşan bu anlayışa sahip olmak için temel hazırlamaktır. Bizim ilk işimiz bizden ne istenildigini anlamak ve uygulamaktır. Bu anlayışla birlikte sac la üretilebilecek her türlü sac ve sac ürünlerini itinayla üretip,  teslim etmektir.

 

Gürol Havalandırma Sistemleri kaliteli, uygun, düşük maliyetli havalandırma sistemleri kurmakla birlikte, kurmuş olduğu sistemlerin arıza, bakım ve onarımlarında da süratli bir şekilde hizmet vermektedir.

Gürol Havalandırma Kuruluş amacı havalandırma sektöründe temiz ortam havalandırması tesisatları konusunda imalat, montaj servis, taahhüt ve projelendirme hizmetleri yapmaktatır. Kuruluşundan itibaren ürün yelpazesini sürekli genişleten firmamız değişik müşteri gruplarına alternatif çözümler sunabilmektedir.

Gürol Havalandırma olarak genç, dinamik ve uzman kadromuzla ve yeni atılımlarla sektördeki yerimizi uzun yıllar devam ettirmek ve geliştirmek kararlığı içindeyiz.

Tecrübeli ustalarımız Ankara nın birçok önemli projelerinin havalandırma işlerine imza atmıştır. Her türlü havalandırma işlerinize ücretsiz keşif yapılır hızlı ve kolay çözüm sağlanır.

 

Gürol İklimlendirme Havalandırma Sistemleri olarak tüm havalandırma sistemlerinizin taahhüdü, tadilatı, bakımı ve onarımına 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaptığımız bütün çalışmalarda piyasanın üzerinde garantisi hizmeti sunmakla beraber teknik destek ve hizmeti de sağlamaktayız. 

Havalandırma konusunda her türlü çözüm ve öneri için Gürol İklimlendirme Havalandırma, müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek kapasitededir. Ekonomik fiyatlarımız ve ürün kalitemiz sizi şaşırtacaktır. Havalandırma taahhüt ve tadilat işleriniz için firmamız her zaman hizmetinizdedir. 

Havalandırma sistemlerinde işi tek seferinde ve zamanında bitirmek çok önemlidir. Ayrıca yapılan işlerin iyi bir mühendislik hesabı sonrası yine iyi bir uygulama ile başarılı olması kaçınılmazdır. Firmamız estetik, ergonomik, ekonomik, ve uzun ömürlü olarak siz müşterilerine en uygun çözümü sunmaktadır. Proje aşamasından satış sonrası servis hizmetlerine kadar uzman ve profesyonel kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan Gürol Havalandırma bu bakışı ile bölgesindeki lider konumunu daha da güçlendirmektedir.

 

 

 

Tüm Havalandırma Sistemleri İhtiyaçlarınız İçin Uygun Fiyat Ve Müşteri Memnuniyeti Garantisi!

HEMEN ARAYIN 0549 549 76 09


")